Anasayfa » Diyet TV » 7 Gunde 10 Kilo Verme Diyet Listesi
diyet listesi,diyet listesi 16 yaş,diyet listesi ender saraç
diyet listesi,diyet listesi 16 yaş,diyet listesi ender saraç

7 Gunde 10 Kilo Verme Diyet Listesi

Sizlere bu yazımızda diyet listesi hazırlarken dikkat etmeniz gereken püf noktaları belirteceğimiz gibi örnek bir diyet listesi de hazırlayacağız. Kafaya koyduğunuz ve gerçekten istediğiniz takdirde 7 günlük bir diyet programı ile 10 kilo vermeniz mümkün olabilir. Bu durum şok diyet listesi kapsamında görünsede aslında oldukça sağlıklı bir diyet programı da olabilir. Her zaman sağlıklı kilo verme konusunda önerilerde bulunduğumuz ve şok diyet listesi 16 yaş gençlerin uygulayabileceği bir diyet yöntemi olmadığı için herkesin uygulayabileceği diyet programlarını anlatmaya özen gösteriyoruz. Aslına bakarsanız sağlam adımlar ile uzun vadede fazla kilolarınızdan kurtulmanız bizim için her zaman ilk tercihtir. Ama bazı kişilerin fazla kiloları canına tak etmiş olabiliyor ve kısa sürede kilo veremezse bir daha veremeyecekmiş gibi bir ruh haline bürünüyorlar. Bu nedenle onları da düşünmek durumunda olup 7 gün içerisinde nasıl 10 kilo verilebileceğine dair bilgilerimizi size aktaracağız. Kısa sürede çok kilo verebilmek için öncelikle ortaya sağlam bir irade koymalı bunun yanında da açlıkla sınanıldığı zaman diyetten vazgeçilmemelidir. Çünkü 7 gün boyunca çok fazla yemek yenilmeyeceği gibi bir yandan da kalori yakımını hızlandırmak için egzersiz, yürüyüş ya da spor yapmak gerekmektedir. Tabii ki az yemek yenilecek diye hiçbir şey yemeyecek değilsiniz. Bu doğrultuda planlı bir beslenme biçimine sahip olmalı insanı tok tutan besinleri tercih etmelisiniz. Aksi takdirde yememe hastalığına tutulan birçok kişi gibi bu tehlikeli hastalığın pençesine düşülebilir.

diyet listesi,diyet listesi 16 yaş,diyet listesi ender saraç

diyet listesi,diyet listesi 16 yaş,diyet listesi ender saraç

7 günde 10 kilo verdiren diyet listesi

İnternette diyet listesi Ender Saraç, zayiflama diyetleri vb. birçok arama yapabilir ve birçok sonuç ile karşılaşabilirsiniz ancak şimdi vereceğimiz sağlıklı diyet listesi gibi kısa sürede hızlı kilo verdiren bir diyet programı bulamayabilirsiniz.

Vereceğimiz diyet listesinde tercih ettiğiniz besinler yok ise benzer nitelikteki besinleri araştırarak diyet programınıza dahil edebilirsiniz. Bu şekilde iradenizin daha uzun soluklu olmasına da destek olursunuz.

Sabah

Bir bardak çay, bir dilim kepek ekmeği, 225 gram peynir, haşlanmış yumurta

Öğle

Haşlanmış tavuk, bir dilim kepek ekmeği

Akşam

Balık ya da et, bir dilim kepek ekmeği, bol salata

Bu diyet listesinde bazı günler değişiklik yaparak ara öğün şeklinde meyve tüketebilirsiniz bu şekilde yaptığınız zamanda akşam yemeğini sadece çorba ile geçirmenizde fayda vardır.

Tabii ki diyet programı boyunca günde en az 2 litre su içmeyi de ihmal etmeyiniz.

Diyet listesi dışında spor programına da ihtiyaç var

Verdiğimiz diyet listesini sabırla uygulamanız da 7 günde 10 kilo vermek için yeterli olmayabilir. Bunun yanında sağlıklı yaşam için kendinize bir spor programı oluşturmalısınız. Eğer spor yapacak vaktim yok diyorsanız günlük kendinize yarım saat hızlı tempo yürüyüş yapacağınız bir vakit oluşturmalısınız. Ayrıca bölgesel yağların direk çözümü olan egzersiz hareketlerini de günde en az 10 dakika uygulayabilirsiniz. Spor yapılmadığı ve hareketsiz bir yaşam benimsendiği takdirde kilo vermek çok kolay olmayacaktır. Kilo verme konusunda hızlı ve daha kolay ilerlemek istiyorsanız diyet ile birlikte sporu da hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Anlayacağınız diyet listesi yanında birçok hususu bir araya getirdiğinizde kilo verme konusunda çok daha başarılı olacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*