Anasayfa » Diyet TV » Babalar ve Oğulları
Babalar ve Oğulları
Babalar ve Oğulları

Babalar ve Oğulları

Toplumumuzda hala erkek adamın oğlu olur inancı kol geziyorken babaları ve oğulları arasındaki ilişkinin bu kadar önemli olmaması imkansızdır. Babalar için erkek çocuğun her zaman için çok ayrı bir yeri vardır. Bununla birlikte her zaman aileye katılan erkek çocuk büyük bir sevinç ile karşılanır. Bu durumda babalar ile oğulları arasındaki ilişki hem baba hem de evlat için çok değerlidir. Özellikle babalarının izinden gitmek ve tıpkı onun gibi biri olmak isteyen çocukların hayatını daha iyi anlayabilmek için babalarını gözlemlemek yeterli olacaktır. Hayatta daima yapacağı işlerde babasını örnek alan ve onu idolü olarak gören çocukların davranışlarını hatta kızdığınız özelliklerini bile babasından aldığını görebilirsiniz.

Babasına bağlı ve onu örnek alan erkek çocuklarının karakterini ve gelecekte nasıl birileri olacağını anlamanın en kısa yolu onların babalarını gözlemlemektir. Bu sayede karakteri hakkında bir fikir elde edebilirsiniz. Babalar içinde aynı durum geçerlidir. Çoğu zaman erkek evlatları ile zaman geçiren onlara birçok şeyi kendileri öğretmek isteyen babalar bildikleri her şeyi kendileri aktarmak isterler. Bu durumda erkek çocuklarının babalarından farklı olmaları beklenemez.

Özellikle bayanlar için bu durum bir ip ucu olabilir. Evlenecekleri ya da birlikte oldukları erkek hakkında babalarını gözlemleyerek bilgi sahibi olabilmeleri mümkündür. Tabiki bazı durumlarda kendi yolunu çizip farklı biri olmayı seçen erkekler olduklarını bilmemizde de fayda var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*