Anasayfa » Diyet TV » Evleriniz en güzel ve şık nasıl dekore edilir?

Evleriniz en güzel ve şık nasıl dekore edilir?

Evdekorasyonmodelleri.org Boş duvarın bulunduğu mekâna göre dekorasyonu değişir. Mesela salon boş duvarı ile koridor boş duvarı dekorasyonları birbirinden çok farklıdır.

SALON: Salonunuz da bulunan boş duvarınızı farklı bir tonda boyayarak ya da kaplama yaparak (3D Duvar kâğıdı, taş kaplama) canlandırabilirsiniz. Boş duvarınıza büyük boy bir ayna takarak alanınızı geniş gösterebilir, ışık alımını artıracağınızdan ferah bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Salon boş duvarına hobilerinizi sergileyeceğiniz bir alan olarak ta bakabilirsiniz. Kendi yaptığınız el işlerini sergilemek için mükemmel bir alan olacaktır.

Bu alanlarda kullanacağınız raflar ile güzel bir kitaplık yapabilir ya da zemin de yer kaplamadan mini barınızı bu raflarda sergileyebilirsiniz.

Güzel ve şık bir ev dekorasyon modelleri hakkında aradığınız herşey seramik modelleri mutfak modellerini bulabilir inceleyebilirsiniz.

Ya da raflar ile sarkıt duran salon bitkilerinize ferah bir alan yaratabilir aile fotoğraflarınızı belirli bir düzende sergileyebilme imkânınız olacaktır.

MUTFAK: mutfak dekorasyon da bulunan boş duvar zarif raflar ile hem baharat setinizi hem bitkilerinizi hem de mutfağınıza renk katacak biblolarınızı sergilemek için iyi bir alternatif olacaktır.

Beklide tezgahınızda çok yer kaplayan rondo, blender gibi malzemeleriniz tutmak için iyi bir alan olabilir.

KORİDOR: koridorunuz geniş ise buradaki duvarlara sevdiğiniz sanatçıların eserlerini koyabilir ya da gittiğiniz gezilerin fotoğraflarından oluşan mini bir sergi alanı yaratabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde birbirinden güzel ve şık mobilya modelleri ve yatak odası modelleri bulabilir ev dekorasyonunda aradığınız ne varsa tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda ihtiyacınız olanları Ev aksesuarlarını bulabilirsiniz.

YATAK ODALARI: Raflar ile kitap, biblo gibi sevimli süs eşyalarını koyabileceğiniz gibi bu alana büyük aynalar koyup hem odanızı geniş gösterip hem de evden çıkmadan önce kılık kıyafetinize son bir kez bakma şansı bulabilirsiniz. Duvarlar için yeni çıkan zarif tasarıma sahip led aydınlatmalı dekoratif tabloları da tercih edebilirsiniz. Bu hem sizin için zarif bir görünüm oluşturacak hem de yaşam boyu etkileyici bir görünüm elde edebileceksiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*