Anasayfa » Hakkımızda ve Kullanım Şartları

Hakkımızda ve Kullanım Şartları

Kilo Doktoru sitesi kullanıcılarına sağlıklı kilo vermek için en ideal yolları, en yararlı diyet listelerini ve yağ yakan egzersizleri sunmaktadır. Amacımız daha sağlıklı bir topluma giden yolda katkı sağlayabilmek ve insanlarımızın kaliteli yaşam sürebilmesini sağlamaktır. Kazanç odaklılıktan ziyade kullanıcı memnuniyeti çerçevesinde “zayıflatan site” olabilmek için çalışan bir siteyiz.

Ekibimizde konusunda uzman makale yazarları ile sizlere en sağlıklı yolları sunmak bizim gururumuzdur. Yazarlarımız konusunda eğitili; beden eğitimi öğretmenleri, diyet yazarları, sporcular, egzersiz uzmanları ve araştırmacılardan oluşmaktadır.

Biz kendimizde kendi sitemizi takip edip sağlıklı kalıyoruz!

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Sitemizde sunulan öneriler, yazılar ve hizmetler kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılması yasaktır. Sadece bilgi edinmek maksadıyla kullanınız. Doktorunuza danışmadan lütfen sadece internetten edindiğiniz bilgilerinizi uygulamaya geçmeyiniz. Sitemiz sunulan bilgilerin sonuçlarında mesuliyet kabul etmemektedir.

Bültenimize kayıt olduğunuzda, mail adresinizin ve telefonunuzun; bilgilendirme, site yazıları, dergi, bültenler ve reklam amaçlı kullanılabilir olduğunu tarafınızca kabul etmiş olursunuz.

 

En sağlıklı kilo verme yöntemi bir doktora başvurmaktır! Kilo Doktoru size sadece yol gösterici ve önericidir!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*