Anasayfa » Hedef Kilo Verme Hesabı
hedef kilo verme programı ve ideal kilo hesaplamak için
hedef kilo verme programı ve ideal kilo hesaplamak için

Hedef Kilo Verme Hesabı

Ulaşmak istediğiniz kiloya gidebilmek için akıllıca bir program yapmanız şart. Bunun için size bir program sunuyoruz. Programa gereken verileri girin ve ne kadar kalori almanız gerektiğini, ne kadar kilo kaybetmeniz gerektiğini öğrenin.
Programa girerken feet yada cm, lbs yada kg yazan yerlerden sadece bir tanesini doldurmanız yeterlidir.Ayrıca; ideal kilo hesaplamak için yapmanız gereken program için buraya, yaptığınız aktivitelerde yaktığınız kalori miktarını hesaplamak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Bu program kilodoktoru ekibi tarafından sizin hizmetinize sunulmak üzere yazılmıştır. Hedeflediğiniz kiloyu ve sonra ideal kilonuzu hesapladıktan sonra eğer sorularınız mevcut ise diyetisyene sor bölümümüzü kullanarak ücretsiz şekilde ideal kilo ve hedef kilo hesaplarınızı yazarak sorularınızı iletebilir ve en hızlı şekilde ücretsiz cevaplar alabilirsiniz.

Kilodoktoru, toplum sağlığının artırılması kapsamında hizmetlerini vatandaşlara ücretsiz şekilde sunmaktadır. Sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz ve aldığınız cevapları paylaşarak sosyal medyada herkese faydalı olabilirsiniz.

Şimdi hedef kilo hesabınızı yapalım:


ft & in YADA cm

lbs YADA kg

Ne kadar kilo kaybetmek isterdiniz?
lbs YADA kg

gun

Ana Sayfa

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*