Anasayfa » İdeal Kilo Hesaplama Programı
ideal kilo hesaplamak ve vücut kitle endeksi
ideal kilo hesaplamak ve vücut kitle endeksi

İdeal Kilo Hesaplama Programı

Ideal Kilo Hesaplama Programı

Vücut kitle endeksi hesaplamak için lütfen programa gereken verileri giriniz. Ideal kilo hesaplamak , kendinizi tanımanın başında gelen adımdır.
Külte endeksinize göre sitemizi inceleyerek kendinize özel program hazırlayabilirsiniz. Ayrıca; hedef kilonuza ulaşmanız için yapmanız gereken program için buraya, yaptığınız aktivitelerde yaktığınız kalori miktarını hesaplamak içinse buraya tıklayabilirsiniz. Kilo vermek için tüm programları doğru ve tam kullanmanız gerekmektedir.

İdeal kilonuzu hesaplayarak diyet listenizi daha doğru oluşturabilir ve istediğiniz kilo hedefinize çok kısa sürelerde vücudunuzu yormadan sağlıklı şekilde ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında ayrıca sorularınız olursa diyetisyene sor bölümümüzden ideal kilonuzu hesapladığınızı ve rakamı yazarak sorunuzu iletebilir ve ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Unutmayın soru sormadan önce ideal kilonuzu hesaplamalısınız ki ne istediğinizi bilebilirsiniz. Kilodoktoru’ndaki hizmetler toplum sağlığına hizmet için tamamen ücretsiz sunulmaktadır.

Şimdi ideal kilonuzu hesaplayın:
[do_widget id=vke_widget]

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*