Anasayfa » Diyet TV » Kadinlarin en cok istedigi 2 sey : 1. Kilo vermek 2. Yemek yemek
kilo vermek,kilo vermek için,kilo vermek istiyorum
kilo vermek,kilo vermek için,kilo vermek istiyorum

Kadinlarin en cok istedigi 2 sey : 1. Kilo vermek 2. Yemek yemek

Başlıkta belirttiğimiz gibi; kilo vermek ve yemek yemek kadınların genelde tüm insanların en çok istediği şeylerin başında gelir. Tabii ki bu başlıkta büyük bir çelişki varmış gibi gözükebilir. Aslında bu yazıda bu iki isteğin birbiri ile çelişmediğini anlatmaya çalışacağız. Biraz olsun kilo problemi yaşayan bütün kadınlar günlerinin büyük bölümünü kilo verme üzerine düşünceler ve araştırmalar ile geçirirler. Kilo vermek için kafa yoran kadınların çoğu kendisini zorlamadan istediği şeyi yiyerek zayıflamanın yollarını ararlar. Diyetisyenlere gitme fırsatı olanlar verilen diyet programlarını uygulamakta zorlanır ve kilo vermek konusunda başarılı olamayabilirler. Bu yüzden giydiklerinin üstlerine yakışmadığını düşünür ve girdikleri ortamlarda çekici ve fit kadınlar varsa psikolojik olarak kendilerini kötü hissederler. Eğer gerçekten kararlı bir şekilde kilo vermek istiyorum diyorsanız bundan sonra yapacaklarınız çok basittir. İlk önce hayatınızdan bol kalorili yiyecekleri çıkaracak ve gece geç saatlerde yemek yemeyeceksiniz. Çünkü uykudan önce yenen besinler insan vücuduna tamamen kilo olarak döner. Daha sonra günlük yemek yeme sıklığınızı arttıracaksınız bununla birlikte az yiyeceksiniz. Ayrıca günlük hayatınızdan asansör gibi araçları çıkartıp yakın mesafelere gideceğiniz zaman yürüyerek yol alacaksınız. Bu şekilde günlük hayatınızı hareketlendirmiş olursunuz. Hareketli bir yaşam kilo vermek için en önemli şeylerden biri olmakla beraber sağlıklı bir fizik içinde fazlası ile gereklidir. Spora vakit ayıramıyorsanız en azından gün içinde bir yarım saat zaman oluşturarak tempolu yürüyüşler gerçekleştirmelisiniz. Özellikle kadınlar ev işlerini kendileri yapmaları halinde bir taşla iki kuş vurmuş olurlar. Çünkü ev işi yapan kadınların kilo vermesi çok daha kolaydır. Ev işlerinde vücudun bütün bölgelerinde bulunan kaslar harekete geçirilir.

Kilo vermek için kompleks yapmaya gerek yok

Yine kadınlar üzerinden gidersek birçok kadın hem cinsi olan fit ve çekici vücutlara sahip olan kişileri görerek kompleks yaparlar. Bu kompleks kişinin kendisini mutsuz edeceği gibi umutsuzluğa da itebilir. Bu nedenle kompleks ile kaybedilecek bir zaman yoktur. Çünkü insan isterse kilo da verebilir, istediği giysilerin de içine girebilir. Kompleks ve kıskançlık durumları kadınlarda sıkça görülür. Ancak bu sadece bir zaman kaybı ve psikolojik olarak çöküntü halidir. Sürekli tekrarladığımız gibi gerçekten kilo vermek ve güzel bir fiziğe sahip olmak istiyorsak lafta değil gerçekten istemek gerekir.

kilo vermek,kilo vermek için,kilo vermek istiyorum

kilo vermek,kilo vermek için,kilo vermek istiyorum

Seks yaparak kilo vermek mümkündür

Başlığı yanlış okumadınız. Seksin kilo vermek için faydalı olduğuna dair birçok araştırma yapılmıştır ve hepsi olumlu sonuç vermiştir. Sağlıklı kilo verme yöntemi olarak seksi de sayabiliriz. Hatta İngiliz bilim adamlarının yaptığı bir araştırmada hangi evrede ne kadar kalori yakıldığına ve seks yapmanın sıklığına göre kalori kayıpları ortaya konmuştur. Düzenli bir seks hayatı kilo vermek için uğraşan bir kişinin fazlası ile işine yarayabilir. Tabii ki seks yapmakta tek başına kilo vermek için yeterli değildir. Yukarıda saydığımız noktaları uygular ve de düzenli bir seks hayatı yaşarsanız kilo verme konusunda pek sıkıcı bir hayat yaşamadan kilo verebilirsiniz. Türk doktorlarda haftada 3-4 kez seks yapılmasının gerektiğini söylerler. Ayrıca Uzmanlara göre 30 dakikalık yüksek tempo yürüyüşün yerini seks yapmak alabiliyor. Kısacası da mekik, şınav gibi egzersiz hareketlerinin dışında seks yapmakta yağ yakmak konusunda oldukça faydalıdır. Kilo vermek için araştırma yaparken sizi sıkmayacak yöntemleri bulmakta çok zor değil zamanla bütün bu konulara değineceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*