Anasayfa » Diyet TV » Kilo aldırıcı Hardline-Progainer-5000gram

Kilo aldırıcı Hardline-Progainer-5000gram

Kilo aldırıcı Hardline-Progainer-5000gram

Bu makalede sizlere kilo aldırıcı Hardline-Progainer-5000gram gıda takviyesi hakkında bir inceleme rehberi sunacağız. Kilo almak isteyen kişiler, kilo aldıran gıdalar ile ilgili ne kadar araştırma yapıyorlar ve bu gıdaları tüketiyorlarsa, son zamanlarda özellikle diyetisyenlerine, ilgili uzmanlara ya da doktorlarına danışarak kilo aldırcı ek gıda takviyeleri tüketebiliyorlar. Bu ek gıda takviyelerinden biri de Hardline Progainer kompleks ürünüdür. Bu yazıyı okuyarak kilo aldırıcı Hardline Progainer 5000 gram hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Hardline-Progainer

Günümüzde her ne kadar kilo vermek ve yağ yakmak için insanlar çaba gösterse de, çok ciddi anlamda kilo alma sorunu yaşayan insanlar da var. Bu insanların genelde kilo alamamalarının temelinde, bazal metabolizma hızlarının yüksek olması, düzensiz, dengesiz ve yanlış beslenme, uyku bozuklukları ve düzensizlikleri gibi nedenler yatmaktadır. Özellikle 25 yaşına kadar bazal metabolizma yüksek hızda çalıştığı için bu yaşlarda ciddi anlamda kilo alamama problemiyle insanlar karşı karşıya gelmektedir.

0000454_hardline-progainer-5000-gr

Kilo alma yolları

Kilo almak için günlük harcanan kaloriden daha fazla kalori alınması gerekir. Ancak çoğu kişi iştahsızlık ve dengesiz beslenme gibi nedenlerden dolayı kilo almaya yetecek kadar kalori alınamamaktadır. Kilo almak için günlük harcanan kaloriden daha fazla kalori alınması gerekir. Ancak çoğu kişi iştahsızlık ve dengesiz beslenme gibi nedenlerden dolayı kilo almaya yetecek kadar kalori alınamamaktadır. Bu nedenle kilo almak isteyen insanlar kilo aldırıcı besin takviyeleri kullanabilmektedirler. Yani takviye olarak protein ağırlıklı beslenerek ve ağırlık antrenmanları yaparak kas kazanmakla birlikte kilo alınabilir. Son olarak ise sağlıklı olmasa da vücudun su tutması ile kilo kazanılabilir. Kilo alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise kiloların yavaş yavaş alınmasıdır. Hızlı alınan kilo sağlıklı olmadığı gibi hızlı da kaybedilir.

Hardline-Nutrition

Kilo alamama problemi genellikle en çok yoğun bir iş temposu içerisinde bulunup beslenme sıkıntısı yaşayan insanlarda görülmektedir. ”Peki bu durumda ne yapılmalı?” sorusuna gelen cevap ise Hardline Progainer ürünüdür. Bir çok kişi bu sorununu gidermek için bu ürünü kullanıyor. Hardline Progainer 5000gr kilo aldırıcı ürünü, Türkiye’nin en meşhur ve tek helal sertifikasına sahip olan Hardline Nutrition firması tarafından üretilmektedir. Hardline Nutrition, yerli bir üretici olup tüm etken maddelerini Avrupa ve Uzak Doğu’dan temin etmektedir. Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinin ürün tedarikçisi olan Hardline Nutrition, aynı zamanda Hidayet Türkoğlu’nun da sponsorudur.

Hardline Nutrition Progainer

Nedir? Ne işe yarar?

Hardline Nutrition Progainer, içeriğinde yoğun karbonhidrat, protein, vitamin ve amino asit değerleri bulunan toz formunda olan bir ek gıda ürünüdür. Muz, çilek ve çikolata aroma seçenekleri vardır. Üreticileri ürünün öğünlerden sonra, fitness veya vücut geliştirme yapanlar için antrenmandan önce ve sonra alınmasını önermektedir. Ayrıca tam anlamıyla bir etki görmek için sabah kahvaltıdan sonra, öğle yemeğinden sonra ve uyumadan önce içilmesi gerektiği ifade edilmektedir. Yine üretici firmaya göre, ürün su veya süt ile karıştırılarak içilebilir. Karışımı çok kolay olup 400ml suya veya süte ürünü karıştırmanız yeterli olacaktır.

Ürünün tadı

Hardline Nutrition Progainer besin takviyesinin tadı ise oldukça iyidir. Üründen tam anlamıyla fayda alabilmek için günlük doğal beslenmenizin kaliteli beslenme kurallarına uygun olması gerekmektedir. Bunu sağlamak için kompleks karbonhidratlar ve proteinlerle öğünlerinizi desteklemeli ve uyku düzeninize olduğunca önem göstermelisiniz. Kompleks karbonhidratlara örnek verecek olursak; bulgur pilavı ve tam tahıllı gıdalardır.

Bakanlık Onaylı

Unutmadan eklemeliyiz ki, Hardline Nutrition T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca onaylıdır. Piyasada sadece faturalı halde bulunan Türkiye’nin tartışmasız en güvenilir markasıdır. Kafalarında soru işaretleri bulunanları aydınlatmak istedik. Ürün içeriği aşağıdaki gibidir:

Porsiyon Başı:

37.8 g protein

7009 mg Glutamin öncüsü

6960 mg BCAA

2500 mg Kreatin monohidrat

1000 mg Taurin içerir.

Tüm bunlara ek olarak enerji problemi ve bitkinlik yaşayan insanların da bu ürünü kullanabileceği üretici firma tarafından açıklanmıştır. Ürünün 1406 gram, 3000gram ve 5000 gram gibi ambalaj seçenekleri mevcuttur. Bu ürünü www.aloprotein.com sporcu gıdaları satışı sitesini ziyaret ederek güvenle satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo, kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme imkanı, paypal ile ödeme ve vade farksız 9 taksit gibi imkanlar sunan alo protein Türkiye’nin en güvenilir ve en kaliteli supplement (sporcu gıdaları) satışı yapan bir web sitesidir. Şimdi Progainer’ın tadını çıkarma vakti geldi. Sağlıklı kilolar almanız dileğiyle.

Bu yazı ile kilo almak isteyenlerin bir uzman kontrolü içerisinde kullandığı kilo aldırıcı Hardline-Progainer hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını aldığınıza inanıyoruz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*