Anasayfa » Diyet TV » Nasıl Kilo Verilir: 6 Kolay ve Hızlı Yol
kilo vermenin 6 hızlı ve kolay yolu
kilo vermenin 6 hızlı ve kolay yolu

Nasıl Kilo Verilir: 6 Kolay ve Hızlı Yol

Konu kilo vermeye  gelince anahtarın ne olduğunu biliyorsunuz: az kalori daha fazlasını yakmak! Diğer yandan biliyorsunuz ki çoğu diyet ve vucut programı söz verildikleri gibi çalışmazlar. Eğer bir kaç kilo vermek istiyorsanız aşağıdaki uzmanca ip suçları size yol gösterecektir.
1) Bir hafta boyunca ne yediğinizi yazın kilo vereceksiniz
Yapılan araştırmalar gösteriyor ki yiyecek gunlugu tutan insanlar tutmayanlardan % 15 daha az tüketmislerdir.O zaman bizim yiyecek önerilerimizi takip edin. Diğer bir çalışma gösteriyorki insanlar hafta sonu ekstra 115 kalori daha tüketiyor. Bunların başını çeken yağ ve alkol. O zaman abur cuburdan alkolden ve soslardan aldığınız kaloriyi durdurun.
2) Her gün aldiğiniz kaloriye % 10 daha ekleyin
Eğer günlük 1700 kalori tüketiyor ve neden kilo veremediğinizi merak ediyorsanız, aldığınız miktara bir 170 kalori daha ekleyin. Bundan sonra tüm hesabınızı buna göre yapın. Bunun avantajı yeni numaranız sonuç verecektir.

3) Kilo kaybetmek için kendinize bu konuda çevrimiçi arkadaş bulun.
Bir çalışma gösteriyor ki çevrimiçi kilo kaybetme arkadaşı, programınıza daha sadık kalmanızı sağlar.
Araştırmacılar gönüllüleri 18 ay boyunca takip ettiler. Internet bazlı kilo kaybetme programına yazılanlar, dışarıda spor grubunda tanışanlardan daha çok programlarına sadık kaldılar.
4) Kahvaltıdan sonra suyu unutma
Kahvaltıda ileri gidip portakal suyu içebilirsin. Fakat günün geri kalan kısmında soda yada meyve suyu çiğyerine su tüket. Gün boyunca içeceklerden ekstra 250 kalori tüketirsiniz. Yıl bazında neredeyse 90000 kalori yapar yada 25 pound! Ve araştırmalar gösteriyor ki aldığınız koloniler bir yana, şekerli içecekler fullük hisside vermezler.
5) Yemekte 3 ısırık daha az yiyin
Bunu yapmak sizi yaklaşık 100 fazla kaloriden kurtarabilir. Buda sizi yaklaşık iki kilo almaktan kurtarır
6) 1 saat daha az tv izleyin                                                                                                                                      Her gün izlediğinizden daha az tv izleyin ve böylece yapacak bir şeyler arayacak, yerinizden kalkacaksınız. Buda sizin normal halinizden ekstra kalori yakmanıza neden olacak ve zayıflamanıza yardım edecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*